Rodzinny Ogród Olszanka | Aktualizacja regulaminów porządkowych dla ROD Olszanka
17599
post-template-default,single,single-post,postid-17599,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Aktualizacja regulaminów porządkowych dla ROD Olszanka

Aktualizacja regulaminów porządkowych dla ROD Olszanka

01.12.2018

Szanowni Działkowcy,

W związku ze zmianami zasad segregacji odpadów w Gminie Przywidz, o którym pisaliśmy w artykule z dnia 19.09.2018 roku, Zarząd ROD Olszanka uchwałą nr 52/2018 dokonał aktualizacji Regulaminów Porządkowych dla obu ogrodów ROD Olszanka.

W związku z powyższym od dnia 10.11.2018 roku obowiązują poniższe regulaminy:

Regulamin Porządkowy dla Ogrodu Olszanka I – plik do pobrania

Regulamin Porządkowy dla Ogrodu Olszanka II – plik do pobrania

Ulotka „ZASADY SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH” – plik do pobrania

Zarząd dokonując aktualizacji powyższych dokumentów, kierował się troską zarówno o otaczające nas środowisko, jak również o docelowe minimalizowanie kosztów utylizacji odpadów w ROD Olszanka.

Solidarne przestrzeganie zaprezentowanych zasad przyczyni się do zahamowania rosnących opłat za odbiór odpadów z naszego ogrodu, a w przyszłości może doprowadzić do ich obniżenia.

W sposób szczególny pragniemy przypomnieć osobom planującym duży remont lub inwestycję budowlaną na działce, o obowiązku wywiezienia odpadów budowlanych na swój koszt do miejsca utylizacji. W roku 2018 duży odsetek odpadów RESZTKOWYCH (czyli najdroższych do utylizacji) stanowiły własnie odpady budowlane.

Zarząd ROD Olszanka