Rodzinny Ogród Olszanka | Jak wezwać pomoc na działki w Olszance?
17867
post-template-default,single,single-post,postid-17867,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Jak wezwać pomoc na działki w Olszance?

Jak wezwać pomoc na działki w Olszance?

28.03.2020

Szanowni Działkowcy,

w związku z niebezpiecznymi wypadkami, które w ostatnim czasie miały miejsce na terenie naszego ROD, a którego konsekwencją była hospitalizacja dwóch osób, Zarząd przygotował instrukcje wzywania pomocy do poszkodowanych na terenie ROD.

Istotną i dość nietypową informacją jak na tego typu poradnik, jest wskazanie lokalizacji ogrodu poprzez podanie służbom ratunkowym współrzędnych geograficznych bramy ogrodu.

Posłużenie się współrzędnymi geograficznymi w przytoczonym na wstępie przypadku okazało się skuteczne i bardzo efektywne, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Państwem tym doświadczeniem.

Ulotki mogą Państwo otworzyć klikając na jeden z poniższych linków, lub odebrać w formie papierowej na najbliższym Walnym Zebraniu.

UWAGA!!! Ulotki przygotowane zostały w dwóch wersjach dla obu ogrodów, Olszanka I i Olszanka II. Materiał różni się współrzędnymi geograficznymi. Podczas wydruku proszę na to zwrócić szczególną uwagę, żeby podczas faktycznego zdarzenia, nie wysłać pomocy w niewłaściwe miejsce.

Pobierz instrukcję: