ROD Olszanka | Uruchomienie strony internetowej www.rodolszanka.pl
17223
post-template-default,single,single-post,postid-17223,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Uruchomienie strony internetowej www.rodolszanka.pl

Uruchomienie strony internetowej www.rodolszanka.pl

04.04.2016

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji stronę internetową www.rodolszanka.pl Jest to kolejny etap poprawy komunikacji już nie tylko pomiędzy Działkowcami a Zarządem, ale również pomiędzy samymi Działkowcami.
Proponujemy również możliwość odpłatnego zamieszczania ogłoszeń podmiotom zewnętrznym takim jak wywóz szamba, pomoc ogrodnicza, czy usługi budowlane.

Zarząd na stronie internetowej będzie publikował wysokość opłat uchwalonych na dany rok, istotne uchwały oraz ważne informacje organizacyjne. Bardzo nam zależy, żeby strona www.rodolszanka.pl rozwijała się i zmieniała razem z naszym ogrodem. Zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami Waszymi uwagami i propozycjami co do jej zawartości, pod adresem rod@rodolszanka.pl.
Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany współudziałem w redagowaniu i rozwijaniu naszej strony internetowej, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Zarząd ROD Olszanka