ROD Olszanka | Zaproszenie na III Festyn Rodzinny
17441
post-template-default,single,single-post,postid-17441,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Zaproszenie na III Festyn Rodzinny

Zaproszenie na III Festyn Rodzinny

24.05.2018

Szanowni Działkowcy, mali i duzi…J

Zarząd ROD Olszanka, zaprasza na III Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę, 16 czerwca. W tym roku, jako że jest to rok Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, również w Olszance odbędą się Mini Igrzyska Sportowe. W programie imprezy zaplanowaliśmy szereg wydarzeń sportowych dla małych i dużych.

Zaczynamy Sztafetą Olimpijską, która rozpocznie się o godzinie 10:30 przy stawie w ogrodzie Olszanka I, a zakończy się zapaleniem znicza przy Placu Zabaw w ogrodzie Olszanka II. Zgłoszenia dzieci (od lat 6) do sztafety prosimy przesyłać na adres rod@rodolszanka.pl

Festyn odbędzie się w Ogrodzie Olszanka II przy Placu Zabaw. Impreza będzie podzielona na dwie części:

11:00-14:00

– Dla dzieciaczków poniżej 6 roku życia, animacje i zabawy.

– Dla tych już co 6’ty rok życia mają za sobą zaplanowaliśmy liczne dyscypliny sportowe, takie jak pchnięcie kulą, biegi przez przeszkody, mecz piłki nożnej itp.

– Dla starszaków 18+ 🙂 będzie możliwość zmierzenia się w turnieju badmintona i sięgnięcie po pierwszy puchar ROD Olszanka. (Zapisy i eliminacje do turnieju badmintona odbędą się w dniu 02.06 (sobota) o godzinie 16:30. Przy niesprzyjających warunkach pogodowych planowany jest drugi termin – 09.06 o godzinie 16:30)

17:00-do późnych godzin wieczornych

Ognisko, pieczenie kiełbasek, tańce. Zapraszamy również wszystkich działkowców do zaprezentowania swoich talentów kulinarnych. Każdy może przygotować potrawę lub ciasto i pochwalić się przed sąsiadami na KOSZYKOWYM stoliku.

 

Bardzo ważne uwagi organizacyjne!!!

–    W związku ze Sztafetą Olimpijską, w godzinach od 10:30 do 11:15 może być zablokowany wjazd na teren obu ogrodów.

–    Podczas trwania części porannej festynu, aleja nr 3 w Olszanka II (alejka nad jeziorkiem) będzie zamknięta dla ruchu samochodów.

–    Działkowcom z Ogrodu Olszanka I i gościom miejsca parkingowe zostaną wskazane przez osoby kierujące ruchem.

Chcieliśmy przypomnieć wszystkim Rodzicom, że Wasze pociechy przez cały czas zabawy muszą pozostawać pod opieką osoby dorosłej. Ponadto w zmaganiach sportowych mogą brać udział dzieci powyżej szóstego roku życia.

W przypadku bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza może zostać odwołana lub przeniesiona na inny termin.

Z poważaniem,

Zarząd ROD Olszanka