ROD Olszanka | WODA Olszanka II – przerwa serwisowa !
18250
post-template-default,single,single-post,postid-18250,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

WODA Olszanka II – przerwa serwisowa !

WODA Olszanka II – przerwa serwisowa !

12.04.2024

Szanowni Działkowcy ogrodu Olszanka II,

Przez kolejny sezon zimowy udało się utrzymać działanie wodnej instalacji dystrybucyjnej w ROD Olszanka bez potrzeby wyłączania. Nie mniej jednak odnotowaliśmy kilka drobnych awarii na indywidualnych instalacjach działkowych wynikających z braku ich zabezpieczenia przed zimą oraz odcięcia od głównej magistrali.

Aby umożliwić przeprowadzenie napraw i instalację dodatkowych zaworów, w dniu 20.04.2024 (sobota) w godzinach od 09:00 do około 12:00 woda w ogrodzie Olszanka II zostanie odłączona.

UWAGA: osoby chcące wykonać prace w ww. terminie prosimy o:

1. Obowiązkowe zgłoszenie tego faktu (mailem, sms-em lub telefonicznie – dane poniżej) najpóźniej do około g. 9:00 w sobotę 20.04.,

2. oraz zaplanowanie rozpoczęcia prac możliwie najbliżej godziny wyłączenia (9:00),

ponieważ godzina ponownego uruchomienia sieci będzie uzależniona od zakończenia prac serwisowych przez wszystkich zgłoszonych chętnych.

W ww. terminie zakręcenie wody jest nieodpłatne.

Sugerujemy skorzystać z tego terminu, gdyż wyłączenie hydroforni na prośbę działkowca w celu umożliwienia m.in. dokonania napraw, jest odpłatne i wynosi 100 zł. Opłata jest związana z zatrzymaniem pracy hydroforni i odcięciem dostaw wody dla całego ogrodu.

Działkowiczom nie mającym możliwości samodzielnie dokonać napraw lub nie mającym własnego wykonawcy do tego typu prac, przypominamy że na stronie internetowej w zakładce „O ogrodzie -> Obsługa techniczna” są zamieszczone dane kontaktowe pana współpracującego z ROD w zakresie serwisu elektrycznego i hydraulicznego, z którym można się indywidualnie umawiać.

Dla ogrodu Olszanka I analogiczna akcja serwisowa zostanie przeprowadzona prawdopodobnie 11 maja – o szczegółach powiadomimy z wyprzedzeniem.

Zarząd ROD Olszanka