Rodzinny Ogród Olszanka | WODA – przerwa serwisowa!!!
18250
post-template-default,single,single-post,postid-18250,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

WODA – przerwa serwisowa!!!

WODA – przerwa serwisowa!!!

02.04.2022

Szanowni Działkowcy,

zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, ze względu na łagodną zimę, instalacja dystrybucyjna w ROD Olszanka działała niemalże bez przerwy.

Nie mniej jednak odnotowaliśmy kilka drobnych awarii na indywidualnych instalacjach działkowych wynikających z braku ich zabezpieczenia przed zimą oraz odcięcia od głównej magistrali.

Aby umożliwić przeprowadzenie napraw i instalację dodatkowych zaworów, w dniu 11.04.2022 (poniedziałek) w godzinach 08:00-20:00 woda w obu ogrodach ROD Olszanka zostanie odłączona.

Jeżeli ktoś z Państwa nie jest w stanie dokonać napraw podczas tygodnia pracy, będzie możliwość indywidualnego umówienia się z Zarządem na odcięcie wody w określonych godzinach w sobotę (09.04.2022).

W w/w terminach zakręcenie wody jest nieodpłatne.

Sugerujemy skorzystać z tych terminów, gdyż wyłączenie hydroforni na prośbę działkowca, w celu umożliwienia m.in. dokonania napraw, jest odpłatne i wynosi 100 PLN. Opłata jest związana z zatrzymaniem pracy hydroforni i odcięciem dostaw wody dla całego ogrodu.

Ponadto, w przyszłym sezonie zimowym 2022/23 odcięcie instalacji dystrybucyjnej wody nastąpi, jeżeli temperatura średniodobowa spadnie poniżej -10o C.

Zarząd ROD Olszanka