Rodzinny Ogród Olszanka | ODKRĘCENIE WODY W ROD OLSZANKA
18086
post-template-default,single,single-post,postid-18086,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

ODKRĘCENIE WODY W ROD OLSZANKA

ODKRĘCENIE WODY W ROD OLSZANKA

15.03.2021

Szanowni Działkowcy,

w dniu 27.03.2021 (sobota) o godzinie 12:00 w obu ogrodach ROD Olszanka planowane jest uruchomione instalacji wodociągowej. Zarząd ROD zastrzega sobie zmianę podanego terminu jeżeli warunki atmosferyczne do tego czasu ulegną pogorszeniu i temperatura średniodobowa na dłuższy czas spadnie poniżej -3o C.  

Przypominamy również, że wyłączenie hydroforni na prośbę działkowca, w celu umożliwienia m.in. dokonania napraw, jest odpłatne i wynosi 100 PLN. Opłata jest związana z zatrzymaniem pracy hydroforni i odcięciem dostaw wody dla całego ogrodu.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w przyszłym sezonie zimowym 2021/22 nastąpi próba odcięcia instalacji dystrybucyjnej wody dopiero, jeżeli temperatura średniodobowa spadnie poniżej -10o C. W związku z tym, Zarząd ROD zwraca się z ponownym apelem o weryfikację sprawności zaworu odcinającego instalację działkową od sieci dystrybucyjnej, jak również o jego odpowiednie zaizolowanie.  

Zarząd ROD Olszanka