Rodzinny Ogród Olszanka | ODCIĘCIE INSTALACJI WODNEJ W ROD OLSZANKA NA OKRES ZIMOWY 2020/21
17973
post-template-default,single,single-post,postid-17973,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

ODCIĘCIE INSTALACJI WODNEJ W ROD OLSZANKA NA OKRES ZIMOWY 2020/21

ODCIĘCIE INSTALACJI WODNEJ W ROD OLSZANKA NA OKRES ZIMOWY 2020/21

01.12.2020

Szanowni Działkowcy,

zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, ze względu na spadek średniodobowej temperatury poniżej -3o C instalacja podziemna w obu ogrodach ROD Olszanka zostanie odcięta w dniu 02.12.2020, środa w godzinach popołudniowych.

Jednocześnie przypominamy, że hydrofornie w obu ogrodach będą pracowały przez cały rok, co oznacza, że woda nadal będzie dostępna w kranach zamontowanych na budynkach hydroforni.

Ze względu na fakt, że w/w krany to urządzenia odporne na mróz ich sposób działania jest odmienny od urządzeń tradycyjnych. W związku z tym przed skorzystaniem, prosimy o zapoznanie się z instrukcją, która została zainstalowana nad kranami.

Szczególnie prosimy o dokładne zakręcenie kranu po użyciu. Po dokręceniu, woda z kranu będzie przez krótką chwilę wypływać, co jest objawem normalnym.

Ponadto, ze względu na fakt, że oba krany znajdują się na terenie ujęć wody, prosimy o zachowanie czystości i porządku, oraz każdorazowo po opuszczeniu obszaru o zamknięcie furtki.

Uruchomienie sieci wodociągowej wiosną 2021 postaramy się zrealizować najwcześniej,  jak na to pozwoli pogoda. O tym fakcie poinformujemy Państwa tradycyjnie z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Zarząd ROD Olszanka