ROD Olszanka | AWARIA POMPY – OLSZANKA II – USUNIĘTA!!!
18338
post-template-default,single,single-post,postid-18338,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

AWARIA POMPY – OLSZANKA II – USUNIĘTA!!!

AWARIA POMPY – OLSZANKA II – USUNIĘTA!!!

11.05.2023

Szanowni Działkowcy,

Zarząd ROD pragnie poinformować, że w dniu dzisiejszym została wymieniona pompa w ogrodzie Olszanka II i tym samym dostawy wody do działek zostały przywrócone.

Pompa została uszkodzona najprawdopodobniej w związku z nieuprawnionymi operacjami na sieci P.POŻ. jednego z działkowców. Zarząd ROD zlecił ekspertyzę pompy profesjonalnej firmie, a jeżeli podejrzenie zostanie potwierdzone, winny działkowiec zostanie obciążony kosztami zakupu urządzenia oraz jego wymianą zgodnie z § 80 ust. 1 Regulaminu ROD.

W celu zapoznania się z informacją o zabezpieczeniu sieci wodociągowej na działce oraz sposobie postępowania w przypadku nagłej awarii lub potrzeby napraw konserwacyjnych, wymagających zamknięcia lub obniżenia ciśnienia wody w sieci dystrybucyjnej, zachęcamy do lektury artykułu „JAK ZABEZPIECZYĆ SIEĆ WODOCIĄGOWĄ NA DZIAŁCE W OKRESIE ZIMOWYM”.

Zarząd ROD Olszanka